Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!
Strona główna ciekawe miejsca wyniki szukania (3 znalezionych)

Ublik - atrakcje turystyczne

Wybierz miejsca z rankingu lub pokaż wszystkie
Ublik - Kajakiem przez tunel
Niewielka wieś Ublik to jedno z najspokojniejszych i najbardziej malowniczych miejsc w krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Osada, dyskretnie oddalona od głównej szosy Giżycko-Orzysz, położona jest międ... niezwykłe: przeżyj to sam!
Ublik - Pałac (XIX w.).Neobarokowa oficyna (XIX w.).
Pałac (XIX w., odbudowany XX w.).Neobarokowa oficyna (XIX w.). W pałacowym parku interesujący XIX-wieczny cmentarz rodowy. zabytki: pałace i dwory
Ublik - Jezioro Ublik Wielki
Jezioro Ublik Wielki jest położone 9 km od Orzysza. Połączone jest kanałami z jeziorami Ublik Mały i Buwełno. Powierzchnia jeziora wynosi 193,5 ha, długość 4 km. Brzegi jeziora są dość wysokie,... przyroda: jeziora i rzeki

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na