Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Bydgoszcz

Opera Nova

Opera rozpoczęła swą działalność w roku 1956. Przez wiele lat placówka ta była przekształcana, jak również zmieniano jej nazwę. Od roku 1990 nosi nazwę Opera Nova. W roku 1974 zaczęto budować nowy budynek opery. Usytuowany on został nad rzeką Brdą, a projektantami byli: Józef Chmiel i Andrzej Prusiewicz. Realizacja wznoszenia opery trwała bardzo długo. Budowę ukończono dopiero w roku 2006. Jest to dzisiaj jeden z najnowocześniejszych teatrów w Polsce posiadających dwie sceny, a także centrum kongresowe.

Zaproponował: saper1390

Promocje w naszym sklepie

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na