Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Januszkowice

Egzotyka na Opolszczyźnie

Egzotyka na Opolszczyźnie?:) …a jednak. Przyjeżdżając nad Jezioro Duże w Januszkowicach ma się wrażenie obcowania z odmienną kulturą, przebywania w niecodziennych klimatach. Już na wstępie zaskakuje widok połyskujących w słońcu piramid, można poczuć się jak na tropikalnej plaży. Całość wygląda świetnie, klimat iście egzotyczny…wigwamy, piramidy, złoty piasek i kojąca cisza.

Dzieci bawią się na piasku w cieniu piramid…rodzice leżakują…istna sielanka…przenoszą się w zupełnie inny świat. Do tego woda i wszelkiego rodzaju sprzęt pływający. Kto ma ochotę może popływać kajakiem czy rowerem wodnym po spokojnej tafli januszkowickiego jeziora. To doskonały relaks po stresującym tygodniu pracy.

Cieszymy się, że w okolicy mamy tak malownicze i niezwykłe miejsce. W lipcu tego roku odbyły się tu Mistrzostwa Polski Kobiet w Wędkarstwie Spławikowym. Piramidy i wigwamy charakteryzują ośrodek wypoczynkowy Rueda Januszkowice, który leży bezpośrednio przy plaży nad Jeziorem Dużym z dala od gwaru i ulicznego ruchu.

Zaproponował: stopka

Promocje w naszym sklepie

7,90 zł
7,90 zł
4,20 zł

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na