Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Sopot

Klub SPATiF

Klub środowisk Twórczych SPATiF w Sopocie to od około 60 lat miejsce, które jednych inspiruje a innych odstrasza. Siedzibą klubu jest lokal przy ulicy Monte Cassino nr 54. Powstał w latach pięćdziesiątych jako siedziba Stowarzyszenia Artystów Teatru i Filmu, Związku Polskich Artystów Teatru i Filmu oraz Związku Polskich Artystów Plastyków ZPAP.

Bywali tutaj między innymi Zbigniew Cybulski, Bogumił Kobiela, Leon Niemczyk, Agnieszka Osiecka, Roman Polański i wielu innych znanych przedstawicieli kultury i nie tylko. Miejsce to było i jest mekką Artystów i Intelektualistów, z których wielu osiągnęło znaczne sukcesy .Jest to miejsce bez żadnych reguł, konwenansów, osnute legendą, która trwa do dziś. Wnętrze lokalu jest z niekonwencjonalnym wystrojem i specyficznym literackim duchem. Mają wyśmienite pierogi.

Zaproponował: bezet

Promocje w naszym sklepie

7,90 zł
7,90 zł
4,90 zł

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na