Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Bondyrz

Urocza wieś

Uroczo położona wieś w dolinie Wieprza, przy drodze Krasnobród - Zwierzyniec. Liczne ślady walk partyzanckich z okresu II wojny światowej. Unikatowe zbiory w Muzeum Armii Krajowej i eksponaty archeologiczne p. Jana Sitka.

Miejsce zaproponował: mohandes

Wskazówki

Miłośnicy smacznej ryby znajdą w Bondyrzu regionalną restaurację serwującą pstrąga własnego chowu.Nowo otwarty obiekt mieści się przy starym młynie i można cieszyć podniebienie pstrągiem przyrządzanym na wiele sposobów.Kilka zdjęć pokazuje mam nadzieję, atrakcyjność miejsca.

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na