Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Leźno

Pałac

Najatrakcyjniejszym zabytkiem architektury w Leźnie jest pałac zbudowany w stylu neorenesansowym. Pierwsza wzmianka o nim pochodzi z XIV w. Obecnie mieści się tutaj hotel "Pałac w Leźnie", w ramach którego działa Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy Uniwersytetu Gdańskiego. Oprócz konferencji naukowych odbywają się tu uroczystości i spotkania towarzyskie przedstawicieli różnych środowisk. To ciekawe miejsce zostało dostosowane do potrzeb gości: jest tu osiem apartamentów, na każdy składa się salonik, sypialnia oraz łazienka. W piwnicy znajduje się kawiarnia w stylu myśliwskim. Ponadto na pierwszym piętrze jest sala konferencyjna na 60 osób, trzy sale seminaryjne z pełnym wyposażeniem oraz gabinet, w którym stoi komputer ze skanerem i dostępem do Internetu. Pałac w Leźnie, Leźno 45, tel. 058 523 20 90.

Promocje w naszym sklepie

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na