Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Warszawa

Multimedialny Park Fontann

Multimedialny Park Fontann znajduje się na skwerze I Dywizji Pancernej na warszawskim Podzamczu. Park fontann składa się z fontanny głównej i liniowej, które działają w zamkniętym obiegu. Główną atrakcją są multimedialne pokazy. Są to podświetlane strumienie wody, które tańczą w rytm muzyki. Tryskająca woda tworzy mgiełkę, na której wyświetlane są projekty filmowe i laserowe. Pierwszy uroczysty pokaz odbył się 17 maja 2011 roku. Fontanny będą działać od maja do października, a multimedialne pokazy odbywać się będą w każdą sobotę: od godz. 21.00 w maju i wrześniu oraz od 21.30 w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Zaproponował: baspan2050

Promocje w naszym sklepie

Wskazówki

rk1909 piątek, 21 czerwca 2013, 09:45
Wianki nad Wisłą – 22 czerwca od godz. 20 na scenie ustawionej na Podzamczu, przy ul. Sanguszki. Szczegóły: www.mmwarszawa.pl

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na