Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Augustów

Podlaska Oktawa Kultur

Festiwal stawiający sobie za cel prezentację kultury i dorobku artystycznego zespołów polskich oraz krajów związanych z zamieszkującymi na Podlasiu Białorusinami, Litwinami, Romami, Tatarami, Ukraińcami i Żydami. Daje szanse współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy artystami, widzom zaś zapoznanie z bogactwem kultury i tradycji Podlasia, Polski oraz innych krajów. Pozwala poznać odmienność kulturową, religijną i obyczajową innych narodów ucząc jednocześnie tolerancji i szacunku w zakresie poszanowania innych kultur.

Organizatorem Festiwalu jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku. Niewątpliwie jest to jeden z największych festiwali folklorystycznych organizowanych w Polsce. Uwielbiamy takie festiwale…

Zaproponował: jagoda56

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na