Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Rzeszów

Schronisko Młodzieżowe PTSM .

Rzeszów,  jak przystało na duże miasto oferuje bardzo dużo miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie. Dla mniej zamożnych turystów proponuję nocleg w schronisku młodzieżowym. A mieści się ono w rzeszowskim Rynku, w zabytkowej kamienicy "Alko", w której przed II wojną światową miała swoją siedzibę fabryka likierów, rosolisów, rumu i koniaków.

Sam budynek wzniesiony został końcem XVII wieku i chociaż przebudowany został w wieku XIX, chodząc po piętrach i trzykondygnacyjnych piwnicach, można zauważyć jego zabytkowe elementy.

Recepcja schroniska usytuowana jest na parterze, a na I i II piętrze znajdują się pokoje noclegowe. Do dyspozycji gości przeznaczono pokoje:
- dwuosobowe (z łazienką lub bez),
- trzyosobowe (z łazienką lub bez),
- czteroosobowe (z łazienką lub bez),
- dziewięcioosobowy
- oraz aneks kuchenny. 

Ceny za nocleg mieszczą się w zakresie 25 - 40 zł.

Część pokoi posiada okna wychodzące na Rynek, co może być przyczyną bezsennej nocy :-).

Oto namiary:
Schronisko Młodzieżowe PTSM „Alko”
Rynek 25,
35-064 Rzeszów
tel./fax (017) 853 44 30
tel kom. 695 439 543

Zaproponował: jerzy_zmihorski_stary

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na